Codyfight [?]
Žaidimo aprašymas
Tai yra Drakonų Kovų filmuku paremtas žaidimas. Žaidimas yra naujo tipo: žaidėjas užsiregistruoja pasirinkdamas herojų. Žaidimas trunka ribotą laiką (pvz.: tris mėnesius), pasibaigus šiam laikui, prasideda kovos, po kurių paaiškėja laimėtojas.

Žaidimo eigoje žaidėjai mokosi naujus įgūdžius, treniruoja jėgą, gynybą, ištvermę, gyvybes. Taip pat vykdo misijas, renka drakono rutulius, keliauja tarp planetų bei dalyvauja kovos menų turnyruose.

Žaidėjai gali susiburti į klanus, prekiauti daiktais, bendrauti, kartu vykdyti misijas.

Žaidėjui žuvus, jis nebegali tęsti žaidimo, reikia prašyti draugų pagalbos, jog jį prikeltų su drakono rutuliais.
Pomirtiniame pasaulyje yra gyvatės kelias - reikia bėgti ilgai ir toli. Jei pavyksta įveikti visą kelią - tuomet laukia valdovo Kajaus treniruotės: Kajaus smūgiai. Taip pat galima gaudyti Kajaus augintinius ir gauti patirties.

Yra galimybė rinkti drakono rutulius. Surinkus 7 drakono rutulius galima iškviesti dievą drakoną (toje planetoje, kurios yra rutuliai). Dievas drakonas gali išpildyti vieną norą. Kiekvienos rūšies drakono rutulių žaidime yra po 7. Vadinasi, jei visi 7 vienos rūšies rutuliai yra pas žaidėjus, tai daugiau drakono rutulių iš misijų negalima gauti. Tada norint surinkti visus, reikia kautis su kitais žaidėjais ir juos atimti. Nustayti kurie žaidėjai turi drakono rutulius, galima su drakono rutulių radaru. Jį galima įsigyti Žemės planetoje (Kapsulių korporacijoje).

Žaidime nuolat paleidžiami nauji serveriai (vienu metu gali būti paleisti net keli skirtingi serveriai).